Hizmetlerimiz

Artiwire, Kurumsal Web Projeleri, E-ticaret Çözümleri, ERP, CMS, CRM Yazılım Çözümleri ve UI / UX Tasarım hizmet vermektedir.

Geliştirdiğimiz projelerde talebe en uygun teknolojileri kullanarak yazılımsal olarak süreklilik ve yenilenebilirlik noktalarına çok önem veriyoruz. Ayrıca, kullanıcı deneyimini en iyi seviyede sunabilecek, doğru mesajı kullanıcıya taşıyabilecek UX/UI çalışmaları ve tasarımlar üretiyoruz.

Web Projeleri

Web Yazılımları

Yazılımlar hepimizin hayatını kolaylaştırmak ve iş süreçlerinde daha verimli, sonuç odaklı, yüksek performanslı sonuçlar almamıza olanak sağlar. Kullanımı kolay, anlaşılır, verimli ve hızlı çalışan, ölçeklendirilebilir, gelişime açık yazılım projelerini hayata geçiren Artiwire ekibi, ihtiyaçlarınızı tüm detayları ile analiz eder ve 360 derece çözümler sunar. Tüm platformlar ile uyumlu, kullanıcı dostu, SEO ve Google Analytics destekli web yazılımı hizmetlerinin yanı sıra mobil internet tarayıcısı üzerinden mobil uygulama deneyimi sunmaya olanak sağlayan yenilikçi progresif web uygulama çözümleri sunuyoruz.

Kurumsal Web Yazılımları

Kurumsal web projelerinde baştan uca tüm süreçlerde yer alıyoruz.

Talebe özel proje geliştirme, CMS (İçerik Yönetim Sistemleri) çözümleri ve mevcut web projelerine destek hizmetlerini en uygun teknolojiyi kullanarak müşterilerimize sunuyoruz.

E-Ticaret

Artık online satışın revaçta olduğu günümüz dünyasında, kurumlar e-ticaret alanına yönelmektedirler. Projenin ilk adımı her zaman olduğu gibi sizi anlamak amacınızı belirlemektir. Daha sonrasında ise en yeni ve en kaliteli teknolojiler ile projenizi oluşturmaktır. En güvenli, en kullanışlı tasarım ile kilit kullanıcıları oluşturur, revizyon talepleri ile güncellemeler yapılır.

Konusunda uzman olduğumuz E-Ticaret çözümleri için sizlere sunduğumuz nitelikler kredi kartı ile çekimler, güvenlik, SEO, reklam vermek, ürün yönetimi, fiyat rekabeti, müşteri bulma, verilerinizin güncel kalabilmesini sağlayacak panel vb. özellikler bulunmaktadır.

CRM

Tipik bir CRM çözümü, müşteri adayları ile kurulan ilk temastan, satış sonrası hizmetlere kadar tüm satış aşamalarının kolay takip edilebilmesi için birçok özellik barındırır. Şirket yöneticileri, CRM çözümlerini satış organizasyonunu yönetmek, satış performanslarını ölçümlemek ve süreçleri geliştirmek için kullanılırken; satış ekipleri CRM’i teklif hazırlamak, sipariş takip etmek, geçmiş satışlara erişmek ve tüm bilgileri kayıt altına almak ve diledikleri zaman bu bilgilere kısa sürede erişebilmek için kullanır.

ERP

ERP (kurumsal kaynak planlama), işletmelerin kaynaklarını (insan kaynakları fiziksel kaynaklar finansal kaynaklar) bir araya getirerek uçtan uca yönetilmesini ve verimli olarak kullanılmasını sağlamak ya da desteklemek için geliştirilmiş sistem ve yazılımların genel adıdır. Klasik bir ERP yazılımı işlem yapabilmek için bilgisayarın çeşitli yazılım ve donanımlarını kullanır. ERP sistemleri temel olarak değişik verilerin saklanabildiği bütünleşik bir veri tabanı kullanırlar.

Bakım & Arıza

Bakım planlama takip arıza takip ISO Doküman Takip ihtiyaçlarınıza yönelik Bakım Arıza yazılım çözümleri.

Lojistik Yönetimi

Sevkiyat, lojistik, filo ve maliyet takibi ihtiyaçlarınıza yönelik firmaya özel yazılım çözümleri.

Özel Raporlama

Ana yönetim programlarınıza entegre özelleştirilmiş rapor hazırlama yazılım çözümleri.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Logo tasarımı

“Logo en sade haliyle bir işletmeyi diğer işletmelerden ayıran markayı, harf, simge (görsel veya çizim) veya her ikisinin birden kullanıldığı özgün çizimlere denir.” Ürün ve markaların hızla artması ile, bu markaların diğer markalardan ayrışması önemli olmaya başladı. Bu ayrım için sadece marka ismi yeterli gelmediği için, görsel olarak da bu ayrımın sağlanması gerekliliği “logo tasarımı”'ni önemli hale getirdi. Logo tasarımı yapılırken bu ayrım, renkler, amblemler, çoğunlukla da her ikisi ile birden yapılmalıdır.

Kurumsal Kimlik

Marka bilinirliğinizi artırmak ve kurumsal yüzünüzü ön plana çıkarmak için profesyonel ekibimizle yazılı, basılı veya dijital ihtiyaçlarınızı bir arada barındıran ürün ve hizmetleri sizler için özenle hazırlıyoruz.

Danışmanlık Hizmetlerimiz

Süreç Optimizasyonu

İş ve üretim süreçlerinizde daha verimli adımlar izlemenizi sağlayacak optimizasyon çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

Proje Danışmanlığı

Tüm üretim arge ve mühendislik projelerinizde çözüme daha kısa ulaşabilmeniz adına yazılım tecrübemiz ile katkı sağlıyoruz.

Yazılım Danışmanlığı

Artiwire şirketiniz için uygun çözümler önererek doğru stratejiler geliştirmenize destek olur. Doğru yol haritasında ilerlemeniz ve maksimum verim elde edebilmeniz için projelerinizin güncel kalması ve kalitesini koruması adına en yeni ve en uygun teknolojilerden haberdar eder.

Doğru teknolojileri sizlerle paylaşmamız ve tercihlerinizde yardımcı olmamız kilit kullanıcılarınızı oluşturur. Kullanıcılarınızın memnuniyetini artırmak için gerekli prosedür ve kurallardan bahsedilir. Bu sayede kurumunuz güvenilir hizmetleri sunmak dışında, az maliyet ve çok kazanç da sağlar.

Dijital Pazarlama

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

Kurumsal SEO Hizmeti, web siteleriniz için en akıllıca iş olacaktır. Ürünlerinizi ve hizmetlerinizi, potansiyel müşterileriniz ile buluşturmanın en güzel ve en etkili yolu bir SEO Hizmeti satın almaktır. Artiwire Yazılım müşterilerinin web tasarımlarını yaparken SEO kurallarını göz ardı etmemektedir. SEO uygun çalışmalar yapmaktadır. Bunun yanı sıra ayrıca SEO Hizmeti almak isteyen müşterilerine de önem vermektedir. Sürecin en başından en sonuna kadar müşterileri ile iletişim halinde olmakta, süreç hakkında düzenledikleri raporlar ile sürekli bilgi vermektedir.

SEM (Arama Motoru Pazarlama)

Markanızın dijital dünyada milyonlarca kullanıcıya ulaşarak doğru hedef kitleyi yakalamanız için online itibar yönetimi ve Arama Motoru Pazarlama hizmetleri sunuyoruz.

Google AdWords

Google Reklamları alanında başarı kaydeden bir ekip olarak, müşterilerimizin anlayacağı dilden konuşmaktan keyif alıyoruz! Sektör dilindeki karmaşık ifadelerden ziyade şeffaf ve anlaşılabilir olmayı tercih ediyoruz. AdWords uzmanlarımızın reklam çalışmalarıyla binlerce ziyaretçiyi “potansiyel müşteriye” dönüştürüyoruz.

İş Akış Sürecimiz

01

Keşif, Araştırma & Analiz

Önce dinleriz. Sizi dinleriz, hayallerinizi dinleriz, amacınızı dinleriz. Ardından müşterilerinizi, rakiplerinizi, sektörünüzü inceleriz. Sadece lokal rakiplerinizi değil, global rakiplerinizi, global sektörünüzü inceleriz. Onlarca, yüzlerce hatta bazen binlerce veriye ulaşırız. Kısaca 360 derecelik bir yaklaşımla Pazar araştırması yaparız.

Kendimizi ürününüzün içine koyarız. İşinizin ve kullanıcılarınızın hedeflerini anlarız. UX stratejimizi planlarız.

02

Strateji

Tüm bu verileri anlaşılır hale getiririz. Sizinle yan yana oturur, her bir veri setinin üzerinden tek tek geçer, tüm analizlerimizi sizlerle paylaşırız. Ardından sizi tekrar dinleriz. Tüm bu çalışmaların tek bir amacı var. Eksiksiz bir dijital pazarlama stratejisi çıkarmak! Yani:

- Hedef kitlenize uygun en doğru platformları seçmek.
- En doğru kitleye en doğru ses tonuyla ulaşmanızı sağlamak.
- Sizi müşterilerinize daha görünür ve daha erişilebilir hale getirmek.
- Müşterilerinizin tam da ihtiyacı olan şeyleri sunmanızı sağlamak.
- Müşterilerinizi bir marka savunucunuz haline getirmek.
- Tüm bunları yaparken de minimum maliyetle optimum sonuçları almanızı sağlamak.

03

Uygulama

Sizlerle beraber belirlenen stratejiyi tamamen kendi kaynaklarımızla, biz uygularız. Her aşamayı öncesinde, sonrasında tekrar tekrar analiz ederiz. Karşımıza çıkan her probleme yaratıcı çözümler buluruz. Her gün bir önceki günün üzerine koyarak ilerleriz. Üstelik tüm yaptıklarımızı, matematiksel verilerle sizlere düzenli olarak sunarız.

04

Test & Yayın

Stratejimizi hızlı bir şekilde uygulamak, yeri geldiğinde hızlı bir biçimde değiştirmek için sizlerle haftalık veya aylık toplantılar yaparız. Matematiksel verilere dayanan sonuçlar sunarız, çözüm ve önerilerimizi paylaşırız. Her gün bir önceki güne göre gelişim sağlamak için her uygulamamızı optimize ederiz.

05

Raporlama & Güncelleme

Daima ölçülebilir çözümler sunarız. Tüm platformları sizin adınıza şeffaf bir biçimde yönetiriz. Attığımız her adımı düzenli olarak raporlarız, ya da evrensel platformlardan anlık olarak izlemenizi sağlarız. Böylece hangi yöntemden ne sonuç alındığını net olarak görebilir, her adımı takip edebilir, gelişimi sizler de kolayca ölçebilirsiniz.

Her bir müşterinizle tek tek ilgileniriz. Her platformdaki stratejinizi hiç durmaksızın daima optimize ederek uygularız. Çünkü işimizi çok seviyoruz.